30 oktober t/m 16 november 2010
www.paulcombrink.nl

Paul Combrink doet bij de Haagse Kunstkring een nogal nadrukkelijke ingreep in de ruimte van de Albert Vogelzaal. Hij heeft er een installatie opgebouwd waarbij 150 afzonderlijke werken (dagdoeken) direct met elkaar zijn verbonden. Het resultaat is een panoramaopstelling waarbij in een kleurrijke gelaagde band de, bijna monochroom overkomende, dagdoeken zich op ooghoogte over de muur, via de ruimte, over de muur voortzetten en lopen tot waar zij begonnen zijn. Binnen de ruimte van de Albert Vogelzaal ontstaat zo een nieuwe ruimte.

Bij de installaties die Combrink creëert maakt hij optimaal gebruik van de beeldende ruimtelijke kwaliteit die zijn werk heeft. In dit geval in relatie tot de architectuur van de ruimte. In de aard is zijn werk één groot conceptueel autobiografisch kunstwerk, dat zich zowel op de fysieke publieke ruimte als op internet richt. Hierbij geeft internet toegang tot het gehele werk en tot de meer conceptuele lagen die in de installaties niet direct zichtbaar zijn.

Zondag 7 november is er in plaats van een opening een inloop tussen 15.00 en 17.00 uur, waarbij de kunstenaar aanwezig is.